Referencie

Naši spokojní klienti

Referencia Global Garden
Referencia Schule Slovakia
Referencia Tatravagonka Poprad
Referencia Nord
Referencia Hengstler
Referencia Chemosvit
Referencia Geis
Referencia Javorina
Referencia Propopulo
Referencia Pyrobatys
Referencia Remot
Referencia Remot
Referencia Geis
Referencia Javorina
Referencia Propopulo
Referencia Pyrobatys
Referencia Remot
Referencia Remot
Referencia HOPE Family
Referencia Alto Slovakia
Referencia Thymos
Referencia Treves Slovakia
Referencia Tatrasvit
Referencia Flexo Grafik
Referencia Geis
Referencia Javorina
Referencia Propopulo
Referencia Pyrobatys
Referencia Remot
Referencia Flexo Grafik

Naši klienti o nás

Referencia Global Garden

Spoluprácu s firmou PBS- Michlík hodnotím  pozitívne. Firma je  flexibilná, vie  poradiť s problémami, ktoré sa vyskytnú a vie aj  rýchlo reagovať na požiadavky našej spoločnosti.Poskytnuté školenia sú na vysokej a profesionálnej úrovni, na ktoré sa naši zamestnanci tešia.

Čo k tomu dodať? ... sú proste spoľahliví a to čo robia, robia naozaj dobre.

J. Lach, Schüle Slovakia s.r.o.

Referencia Global Garden

So firmou  PBS-Michlík spolupracujeme už od roku 2016.Služby poskytované p. Michlíkom vysoko prevyšujú moje požiadavky a očakávania. Zaviedol prehľadnú evidenciu školení našich zamestnancov, pravidelne kontroluje platnosť oprávnení tak aby bolo všetko v súlade s platnými predpismi.

Školenia sú vykonávané na vysokej profesionálnej úrovni a my sa tak môžeme spoľahnúť, že zamestnanci preukázateľne dostanú všetky potrebné informácie.

Eva Bujnovská, Vedúca OD, KIKA Nábytok Slovensko, s.r.o.

Referencia Global Garden

Spolupráca so Spoločnosťou PBS-Michlík, s.r.o. je bezproblémová. Oceňujeme ústretovosť a komunikáciu.

Žaneta Ondrišíková, Personálne oddelenie, PASELL SLOVAKIA s.r.o.

Referencia Global Garden

Spoločnosť PBS- Michlík, s.r.o. je našim partnerom v oblasti poskytovania služieb PO v celom legislatívnom rozsahu od roku 2016. Okrem profesionálneho a odborného prístupu, kladne hodnotíme otvorenú a flexibilnú komunikáciu, operatívne riešenie vzniknutého problému alebo riešenej veci. Nezanedbateľnou súčasťou  doterajšej spolupráce je ľudský prístup a príprava školení PO so zameraním na praktickú stránku. 

Ing. Michaela Torňošová, Prevádzkový manažér, SOREA, spol. s r. o.

Referencia Global Garden

SOŠT, Kukučínova 483/12 v Poprade využíva v oblasti ochrany pred požiarmi, bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci služby od spoločnosti PBS -Michlík, s.r.o. a spoluprácu hodnotí vysoko pozitívne. Služby sú poskytované bezproblémovo, pravidelne a po odbornej stránke na vysokej úrovni. Veľmi oceňujeme najmä kvalitné poradenstvo a dobrú súčinnosť pri riešení našich požiadaviek.

Adriana Drevková, SOŠT Poprad

Referencia Global Garden

Maximálna ústretovosť pri plánovaní školení, dohodnuté termíny a ceny školení zakaždým dodržané, realizácia školení na profesionálnej úrovni, odborné poradenstvo za každých okolností, radosť spolupracovať.

Referencia Global Garden

Super prístup celej spoločnosti, vypracovaná dokumentácia BOZP a PO je prehľadná a zrozumiteľná, bezproblémová komunikácia, maximálna spokojnosť.

Ing. Mária Šeligová, PETROLTRANS

Referencia Global Garden

Dobrý deň, pán Michlík, formou mailu by som Vám rád poďakoval za spoluprácu a vyjadril spokojnosť soskúsenosťami s Vašou firmou. Vždy reagujete rýchlo a dokážete sa prispôsobiťpožiadavkám zákazníka. Robíte si svoju prácu poctivo, čo je veľmi dôležité v oblastiv ktorej pôsobíte. V rámci možností Vás budem odporúčať s dobrou referenciou.Verím, že budeme naďalej spolupracovať rovnako ako doteraz.

S pozdravom,

Peter Labaj, Javorina v.d., Slovakia

Referencia Global Garden

S firmou PBS-Michlík, s.r.o spolupracujeme v oblasti školení obslúh motorových vozíkov od roku 2014 a počas doby našej spolupráce bolo vyškolených niekoľko desiatok našich zamestnancov. Firma je vysoko profesionálna flexibilná a našu spoluprácu hodnotíme s odporúčaním ako veľmi dobrú.

Marián Kupčo, v.r., Vedúci prevádzky Poprad, Geis

Referencia Global Garden

Naša spoločnosť s viac ako 400 zamestnancami je na Slovenskom trhu viac ako 20 rokova s firmou PBS-Michlík spolupracujeme prakticky od začiatku. Využívame široké portfólioslužieb ako sú služby v oblasti vzdelávania vodičov VZV, vzdelávanie v oblasti PO, službytechnika PO, vzdelávanie vodičov služobných vozidiel a nevynímajúc poradenstvo v oblastiBOZP a PO. Vysokú profesionalitu a spoľahlivosť firmy PBS Michlík oceňuje ako vedeniespoločnosti, tak aj samotní zamestnanci. Edukačná činnosť je na veľmi vysokej úrovni, lektoridokážu zaujať zamestnancov a pracovníci si odnášajú cenné poznatky do pracovného života.Profesionalita a znalosti technikov firmy PBS sa odzrkadľujú na veľmi dobých výsledkoch,predovšetkým v oblasti požiarnej ochrany. Celkovo je spolupráca na vysokej úrovnia hodnotíme ju na výbornú. 

S pozdravom / Kind regards / Mit freundlichen Grüßen,

Ján Galschneider, EHS Technician, Hengstler, s.r.o., Slovakia

Referencia Global Garden

Služby Vašej firmy využívame už niekoľko rokov. Oceňujeme ústretovosť a príjemnú komunikáciu. Dodržanie vopred dohodnutých termínov a sprievodná dokumentácia na úrovni je samozrejmosťou. Sme spokojní s Vašimi službami a budeme spolupracovať aj naďalej.

Odbor riadenia ľudských zdrojov

Jendruščáková Lenka, TATRASVIT SVIT – SOCKS, a.s.

Referencia Global Garden

„Aj vďaka profesionálnemu prístupu, odbornosti, kvalitnej organizácii, promptnej komunikácii a ochote tímu PBS Michlík ich odporúčam.“

Ing. Miroslava Brezovská, Administration Assistant, Deltrian

Referencia Global Garden

S p. Michlíkom sa spolupracuje veľmi dobre. Je to profesionál, vždy ochotný pomôcť a zodpovedať otázky. Taktiež sa rád prispôsobí termínu školenia, ktoré vyhovuje našej firme.

Ing. Viera Sajverová, ideal center